ECO-Grupp  
  Uudised  
  Referentsid  
  Partnerid  
  Tagasiside  
  Kus me asume  
  Ecomatic.eu  
RUS   Sisukord ]
 
 
 

Vastupesuga mehhaanilised kaitsefiltrid JUDO

Firma JUDO Wasseraufbereitung GmbH (Saksamaa) on laialdase kasutusalaga mehhaaniliste vastupesuga filtrite suurim valmistaja Euroopas. Firma toodangu hulka kuuluvad ka veetöötlusseadmed ning -süsteemid ning doseerimisseadmed. ECOMATIC AS on firma JUDO ametlik esindaja Eestis.

JUDO filtrite peamiseks iseärasuseks on ainulaadne, patenteertitud JUDO vastupesu mehhanism, mis võimaldab kontaktivabalt ja tõhusalt puhastada filtervõrku ning üheaegselt filtrite läbipaistvat korpust ilma veevoolu katkestamata.

JUDO vastupesuga kaitsefiltrid kaitsevad torustikke ja seadmeid ühepereelamutes, korruselamutes, büroohoonetes, hotellides, restoranides, tööstuses, põllumajanduses, raviasutustes.

Standardse filtervõrgu ava suurus on 0,1 mm. JUDO filtrite põhimudelite filtervõrk on kaetud hõbedaga, mis kaitseb tõhusalt bakterite eest. Eritellimisel on saadaval hõbetamata filtervõrgud avadega 0,03 mm, 0,32 mm ja 0,55 mm.

Filtritava vee temperatuur on kuni 30 °C (filtritel JRSF-HW kuni 85 °С), suurim lubatud töörõhk kuni 16 bar, rõhukadu läbipesul 0,2 bar. JUDO filtrid võivad olla varustatud erinevate lisaseadmetega, nt. rõhureduktoritega, manomeetritega, tagasilöögiklappidega jt. ning automaatikaga, mis käivitab filtri läbipesu vastavalt ajaprogrammile või filtri ummistumisele. Automaatiseeritud filtritel on distantsjuhtimise võimalus.

JUDO GmbH tootmine on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001 standardile ning filtrid vastavad DVGW, DIN, TÜV standarditele.

Registreeritud Tervisekaitseinspektsionis 14.03.2002.a., reg. Nr. 172.

JUDO Wasseraufbereitung GmbH ametliku esindaja sertifikaat


 
AS Ecomatic
Pärnu mnt 160B
11317 Tallinn
Tel.: +372 650 8000
Faks: +372 650 8010
e-mail: eco@ecomatic.ee