ECO-Grupp  
  Uudised  
  Referentsid  
  Partnerid  
  Tagasiside  
  Kus me asume  
  Ecomatic.eu  
RUS   Sisukord ]
 
 
 

Gaasidetekteerimise seadmed

Honeywell Analytics gaasidetektorid 
Firma Honeywell Analytics valmistab mürgiste ning plahvatusohtlike gaaside detektoreid ning gaasiseire süsteeme infrapunaste, katalüütilise, elektrokeemiliste jt. sensorite (andurite) baasil, olles sellel alal ühs juhtivaid tootjaid maailmas. Sensorite enamik on firma enda väljatöötlus, patenteeritud tehnoloogiatega. Honeywell Analytics valmistab nii portatiivseid, kui paikseid gaasidetektoreid

BW Technologies portatiivsed gaasidetektorid 
Maailma suurim portatiivsete gaasidetektorite valmistaja BW Technologies kuulub Honeywell kontserni. BW toodete kulka kuuluvad ühe ning mitme gaasi portatiivsed detektorid laia valiku lisatarvikutega. Automaatne testjaam MicroDock II võimaldab detektoreid kiiresti testida ja kalibreerida ning seeläbi hoolduskulusid kokku hoida. 

Kasutusalad 
Inimeste ning seadmestiku kaitse kõikjal, kus eksisteerib plahvatusohtlike ja/või mürgiste gaaside õhku sattumise oht.

Nafta-ning gaasitööstus, keemiatööstus, nafta-ning keemiatoodete hoidlad, terminalid, tööstusettevõtted, laevaehitus, põllumajandus, toiduainete tootmine, tuletõrje- ning päästeteenistus, veevärk ning kanalisatsioon, ehitustööd, kaevandused, katlamajad, bensiinijaamad, vedelkütuse laadimisterminalid, sadamad, meditsiiniasutused jne.

Portatiivsed gaasidsetektorid on laialdaselt kasutuses inimeste ohutuse tagamiseks kõikjal, sh. nafta- gaasi- ning keeemiatööstuses, energeetikas, toiduainetetööstuses, ehitustöödel, meditsiinis, transpordis, laevadel, päästeteenistustes, relvajõududes, sõjalaevastikes, korrakaitsejõududes.

Sertifikaadid 
UL, ATEX, CSA, cUL, SAA, Inmetro, ГОСТ, CE, DMT, MED, ASB, Lloyds. 
Sertifikaatide loetelu täieneb pidevalt.

Garantii ja hooldus 
Valmistajafirma garanteerib toodete kvaliteedi. Paigaldatud seadmete hooldus üle maalima on tagatud firma regionaalsete hoolduskeskuste ning volitatud esindajate võrgu kaudu.

AS Ecomatic on Honeywell Analytics ja BW Technologies esindaja Baltimaades.


 
AS Ecomatic
Pärnu mnt 160B
11317 Tallinn
Tel.: +372 650 8000
Faks: +372 650 8010
e-mail: eco@ecomatic.ee