ECO-Grupp  
  Uudised  
  Referentsid  
  Partnerid  
  Tagasiside  
  Kus me asume  
  Ecomatic.eu  
RUS   Sisukord ]
 
 
 

Gaasidetektor Sensepoint

Gaasidetektor mürgistele gaasidele, põlevgaasidele ning hapnikule. Kasutusala: gaasiseire süsteemid nii ruumide sees, kui välitingimustes (põlevgaasidele), s.h. plahvatusohtlikus keskkonnas. Koosneb andurist ning ühenduskarbist. 
Väljund: mV sild või mA signaal. Kasutatav koos Honeywell Analytics kontrolleritega.
Loe edasi
   

Gaasidetektor Signalpoint

Gaasidetektor ruumisiseseks kasutamiseks, s.h. plahvatusohtlikus keskkonnas. Väljund: mV sild või mA signaal. Kasutatav koos Honeywell Analytics kontrolleritega
Detekteeritavad gaasid: põlevgaasid, hapnik, vingugaas (süsinikmonoksiid), väävelvesinik, kloor ammoniaak.
Loe edasi
   

Sädelemiskindel gaasidetektor Signalpoint Pro toksilistele gaasidele ja hapnikule

Gaasiseireseade kõrgendatud kaitseastmega keskkonna kahjulikkude mõjude vastu, sädelemiskindel. Kasutatav plahvatusohtlikkes keskkondades (tsoonides 1 ja 2) tingimusel, et seade on ühendatud läbi vastava barjääri või galvaanilise isolaatori. Detektorit saab kasutada ruumide sees ja väljas, s.h. kohtades, kus toimub regulaarne pesu veevoolikuga. Varustatud ühendusvalmiduses ühenduskarbiga. 
Seadistatav magnetiga LCD-näidiku ja varjatud nuppude abil. 
Gaasid: O2, H2S, CO, SO2, NH3, NO2, H2. 
Toide standardse 2-juhtmelise 4-20 mA signaali kaudu, mis võimaldab kasutada detektorit peale uute gaasiseire süsteemide ka olemasolevates süsteemides, asendamaks vananenud või rivist välja langenud detektoreid.
Väljund: signaal 4-20 mA.
Loe edasi
   

Gaasidetektor Sensepoint XCD

LCD-näidikuga detektor põlevgaasidele, mürgistele gaasidele ning hapnikule, s.h. plahvatusohtlikus keskkonnas.  Vahelduv näidiku taustavärv näitab detektori olekuid isegi kaugelt.  Sensepoint XCD tunneb automaatselt ära temasse paigaldatud sensori.  Seadistatav magneti abil, mis võimaldab teostada detektori hooldust ohtlikes tsoonides ilma detektori korpuse avamise vajaduseta. 
Väljundid: 3-juhtmeline 4-20 mA signaal, programmeeritavad 2 häirereleed, 1 vearelee, liides Modbus RS485  (lisavõimalusena).
Loe edasi
   

Gaasidetektor Sensepoint XCD RFD eemale paigutatud põlevgaaside sensoritele

LCD-näidikuga põlevgaaside detektor kasutamiseks plahvatusohtlikes keskkondadades Võimaldab paigutada sensoreid (detektoreid) kuni 30 m kaugusele. Kasutatav koos Snsepoint XCD katalüütiliste ja infrapuna sensoritega, koos standardsete Sensepoint põlevgaaside detektoritega ning Sensepoint kõrgtemperatuuriliste (kuni 150 °C) põlevgaaside detektoritega. Vahelduv näidiku taustavärv näitab detektori olekuid isegi kaugelt. Seadistatav magneti abil, mis võimaldab teostada detektori hooldust ohtlikes tsoonides ilma detektori korpuse avamise vajaduseta. 
Põlevgaaside detektorite mõõtepiirkonnad: 0-20% LEL kuni 0-100% LEL, infrapuna СО2 sensori mõõtepiirkond: 0–2% VOL. 
Väljundid: 3-juhtmeline 4-20 mA signaal, programmeeritavad 2 häirereleed, 1 vearelee.
Loe edasi
   

Gaasidetektor Sensepoint XCD RTD eemale paigutatud toksiliste gaaside sensoritele

LCD-näidikuga toksiliste gaaside ja hapniku detektor kasutamiseks plahvatusohtlikes keskkondadades Võimaldab paigutada sensoreid (detektoreid) kuni 30 m kaugusele. Kasutatav koos Sensepoint XCD toksiliste gaaside ja hapniku sensoritega ning koos standardsete Sensepoint tüüpi toksiliste ja hapniku detektoritega. Vahelduv näidiku taustavärv näitab detektori olekuid isegi kaugelt. Seadistatav magneti abil, mis võimaldab teostada detektori hooldust ohtlikes tsoonides ilma detektori korpuse avamise vajaduseta. 
Väljundid: 3-juhtmeline 4-20 mA signaal, programmeeritavad 2 häirereleed, 1 vearelee.
Loe edasi
   

Gaasidetektor Series 3000 MKII hapnikule ning toksilistele gaasidele

LCD-näidikuga mürgiste gaaside ja hapniku kontsentratsiooni detektor kasutamiseks plahvatusohtlikes keskkondadades. Seadistatav magneti abil, mis võimaldab teostada detektori hooldust ohtlikes tsoonides ilma detektori korpuse avamise vajaduseta. Võimaldab paigutada sensorit kuni 15 m kaugusele detektorist. 
Toimib standardse 2-juhtmelise 4-20 mA signaali põhjal, mis võimaldab kasutada detektorit peale uute gaasiseire süsteemide ka olemasolevates süsteemides, asendamaks vananenud või rivist välja langenud detektoreid.
Loe edasi
   

Gaasidetektor-transmitter Apex

Gaasiseire seade nafta-, gaasi- ning keemiatööstustele. Lai valik mürgiste ja põlevgaaside andureid. Detektori ja transmitteri korpus on valmistatud roostevabast terasest AISI 316, mis võimaldab kasutada seadet agressiivsetes ning plahvatusohtlikes keskkondades. Võimalus paigutada andurit kuni 100 m kaugusele transmitteri näidikuplokist. Väljundid: 2 programmeeritavat häirereleed, 1 programmeeritav vearelee, standardne signaal 4-20 mA, lisavõimalusena LonWorks võrguliides.
Loe edasi
   

Infrapuna detektor Searchpoint Optima Plus

Infrapuna anduriga detektor põlevgaasidele. Tundetu katalüütilisi andureid mürgitavate ainete suhtes. Kiiretoimeline, sisseehitatud veadiagnostikaga ning valede häiresignaalide avastamise algoritmiga. Korpus: roostevaba teras AISI 316. 
Väljund: standardne signaal 4-20 mA.
Loe edasi
   

Kaugtoimeline infrapuna detektor Searchline Excel

Infrapuna kiirega detektor plahvatusohtlike gaasipilvede avastamiseks kaugustel 5...200 m. Kiiretoimeline, töökindel, sisseehitatud veadiagnostikaga. Saatja ning vastuvõtja korpus: roostevaba teras AISI 316. 
Väljund: standardne signaal 4-20mA. 
Mudel Searchline Excel Cross Duct™ on kasutamiseks ventilatsioonikanalites laiusega kuni 5 m.
Loe edasi
   

XNX Universal Transmitter

Universaalne transmitter, ühilduv kõigi Honeywell Analytics gaasidetektoritega. Võimalus paigutada sensorid (andurid) transmitterist eemale. Kergesti loetav taustavalgustusega LCD-näidik, keelevalik. Transmitteri seadistamine magneti abil, ilma detektori korpuse avamise vajaduseta. 
Valik väljundsignaale (releed, signaal 4-20 mА, liides Modbus RS485). 
Standardvarustusena side üle HART® protokolli transmitteri distantshäälestamiseks ja andmesideks. Võimalus valida 4-20 mА signaali toitesignaalina või isoleeritud toitesignaalina vastavalt elektriskeemile. Võimalus ümber konfigureerida väljundite tüüpi vastavalt tulevikus muutuvatele vajadustele. 
Sobib kasutamiseks tsoonides 1 ja 2.
Loe edasi
   

1-kanaliline kontroller Unipoint

Lihtne ning töökindel 1-kanaliline DIN-kontroller ühele gaasidetektorile. 
LCD-näidik, heli- ning valgusalarmid.
Väljundid: 3 programmeeritavat häirereleed, 1 vearelee. Kontrolleriga Unipoint on ühendatavad kõik Honeywell Analytics gaasidetektorid ning teiste tootjate detektorid, kui on kinni peetud üldistest signaali/toite tingimustest.
Loe edasi
   

1-kanaliline kontroller Touchpoint 1

Kontroller ühele gaasidetektorile. LCD-näidik, heli- ning valgusalarmid. 
Väljundid: 2 programmeeritavat häirereleed, 1 vearelee, standardne signaal 4-20mA.
Loe edasi
   

1 kuni 4-kanaliline kontroller Touchpoint 4

1 kuni 4-kanaliline gaasidetekteerimise süsteemi kontroller. Kasutatav üksikseadmena või suurema hajutatud juhtimissüsteemi osana. LCD-näidikud, heli- ning valgusalarmid. 
Väljundid: programmeeritavad häirereleed, vearelee, heli-ning valgussignaalide juhtimine koos 24Vdc toitega, standardsed signaalid 4-20mA, RS485 Modbus.
Loe edasi
   

Moodulsüsteem System 57

Mikroprotsessorjuhtimisega gaasiseire süsteem. 
Väljundid: valik häire- ning veareleesid, standardsed signaalid 4-20mA, RS232, RS422/485 Modbus.
Loe edasi
   
 
AS Ecomatic
Pärnu mnt 160B
11317 Tallinn
Tel.: +372 650 8000
Faks: +372 650 8010
e-mail: eco@ecomatic.ee