ECO-Grupp  
  Uudised  
  Referentsid  
  Partnerid  
  Tagasiside  
  Kus me asume  
  Ecomatic.eu  
RUS   Sisukord ]
 
 
 

EVERPURE filtrid POST-MIX süsteemideleVeel pilte

Joogiautomaadis post-mix meetodil (siirupi ja gaseeritud vee kohapeal segamisena) valmistatud gaseeritud jookide kvaliteet on väga tähtis, sest tarbija kaldub võrdlema sellise joogi maitseomadusi pudeli- või purgijookide omaga.

Seetõttu on gaseeritud jooke pakkuval toitlustusettevõttel (restoranil, pubil, baaril, jne.) tähtis kindlustada kõrgeim kvaliteet gaseeritud joogi kõige tähtsamale koostisosale: veele, kuna see moodustab joogist 85 %. Ka suppide ning teiste rohkesti vett sisaldavate toitude maitse sõltub suurel määral nende valmistamiseks kasutatud vee maitseomadustest.

Paljudel juhtudel sisaldab riiklikele standardidele vastav kraanivesi kõrvalmaitseid tekitavaid lisandeid nagu kloori jms. Puhastamata kraanivee kasutamine võib põhjustada järgmisi probleeme:

 • vee kõrvalmaitse varjamiseks kulub rohkem siirupit;
 • gaseeritud joogid lahtuvad kiiremini;
 • vees leiduvad mustuse- ning häguosakesed võivad ummistada köögiseadmed, kahjustada nende tihendeid ning põhjustada pumpade rikkeid.

Everpure filtrid:

 • eemaldavad veest mustuse- ning häguosakesi suurusega · 0,5 μm ja suuremaid; ·
 • eemaldavad veest kogu kloori ning teisi ebameeldivaid maitseid ning lõhnu, kindlustades sellega jookide sära ning head maitset
 • eemaldab veest asbestkiud, raua-, mangaani- ning väävliühendid ja algloomad, s.h. krüptosporiidiumtsüstid;
 • filterpadrunite vahetamiseks kulub 15 sekundit; tööriistu selleks vaja ei ole;
 • POST-MIX filtersüsteem on saadaval ühe-, kahe-, kolme- ning neljapadrunilisena nimetuste all vastavalt MC Single, MC Twin, MC Triple ja MC Quad.

Tehnilised andmed 

 

 MC Single  

 MC Twin  

 MCTriple 

    High Flow 
System  

Vooluhulk, l/min

6,3

12,6

18,9

25

Töörõhk, bar

0,7...8,6

0,7...8,6

0,7...8,6

0,7...8,6

Vee temperatuur

38 оС

 38 оС

 38 оС

 38 оС

Filtripardunide arv

1

2

3

4

 
 

EVERPURE filtrid külmade jookide valmistamiseksVeel pilte

"C"-tüüpi Everpure veefiltrid on mõeldud ka­sutamiseks külmade jookide valmistamiseks joo­gijaoturites ning joogiautomaatides, milledes jook segatakse valmis siirupist ja gaseeritud veest, aga ka väiksemates joogiveeallikates ning veevõtu­kohtades.

Filtrimine toimub unikaalsel nn. "pre-coat" meeto­dil, filtris kasutatakse muuhulgas ka aktiveeritud söe pulbrit ning filtrisse sisseehitatud üliväikeste ava­dega (ava suurus 0,5 mikronit) membraani. Filtritud veest eemaldatakse kõikvõimalikud mait­sed ning lõhnad, kloor, kloroamiinid, mustus, hägu, asbestkiud, rooste, rauaoksiidid, väävli­ühendid, mangaaniühendid ning algloomad.

Filter koosneb:

 • statsionaarselt paigaldatud filtripeast
  Saadaval on kahte tüüpi filtripäid, igaüks neist on varustatud seinale kinnitamise liistuga ning sisend- ja väljundavaga, mis on keermestatud 3/8" NPT sise­keermega. Kõik filtripead, välja arva­tud QL2, omavad sisseehitatut sulgeventiili. 
 • kiirelt vahetatavast filterpadrunist
  Saadaval on kolme erineva suurusega ning toot­likkusega filterpadrunit. Igat filterpadrunit saab kasutada koos iga filtri­peaga vastavalt nõutavale tootlikkusele ning voo­luhulgale.

Tehnilised andmed 

 

AC

4C

MC

Keskmine vooluhulk, l/min

1,9

1,9

6,3

Tootlikkus (ligikaudne) l.

2 840

5 680

34 000

Töörõhk, bar

0,7...8,6

0,7...8,6

0,7...8,6

Temperatuur

38 оС

38 оС

38 оС

Filtri kõrgus , mm

355

480

635

Filterpadruni vahetamiseks kulub 15 sekundit, tööriistu selleks vaja ei ole.

 
 

EVERPURE filtrid kuumade jookide valmistamiseksVeel pilte

H"-tüüpi Everpure veefiltrid sobivad kasu­tamiseks vee filtrimiseks kuumade jookide val­mistamisel joo­gijaoturites ning joo­giautomaatides, kohvi- kakao- ja teemasinates, aga ka väiksemates jäävalmis­tusmasinates ning teistes kat­lakivitundlikkes sead­metes.

Filtrimine toimub unikaalsel nn. "pre-coat" meeto­dil, filtris kasutatakse muuhulgas ka akti­veeritud söe pulbrit ning filtrisse sisseehitatud üliväikeste ava­dega (ava suur­us 0,5 mikronit) membraani. Filtritud veest eemaldatakse kõikvõimalikud mait­sed ning lõhnad, kloor, kloroamiinid, mustus, hägu, asbestkiud, rooste, rauaoksiidid, väävli­ühendid, mangaaniühendid ning algloomad.

Kõik filterpadrunid sisaldavad erilist filtritavale veele kat­lakivi tekkimise vähendava aine lisamise süs­teemi.

Filter koosneb:

 • statsionaarselt paigaldatud filtripeast
  Saadaval on nelja erinevat tüüpi filtripäid, igaüks neist on varustatud seinale kinnitamise liistuga ning sisend- ja väljundavaga, mis on keermestatud 3/8" NPT si­sekeermega. Kõik filtripead, välja arva­tud QL2, omavad sisseehitatut sulgeventiili. 
 • kiirelt vahetatavast filterpadrunist
  Saadaval on kolme erineva suurusega ning toot­likkusega filterpadrunit. Igat filterpadrunit saab kasutada koos iga filtri­peaga vastavalt nõutavale tootlikkusele ning voolu­hulgale.

Tehnilised andmed 

 

AC

4C

MC

Keskmine vooluhulk, l/min

1,9

1,9

6,3

Tootlikkus (ligikaudne) l.

2 840

5 680

34 000

Töörõhk, bar

0,7...8,6

0,7...8,6

0,7...8,6

Temperatuur

38 оС

38 оС

38 оС

Filtri kõrgus , mm

355

480

635

Filterpadruni vahetamiseks kulub 15 sekundit, tööriistu selleks vaja ei ole.

 
 

 
AS Ecomatic
Pärnu mnt 160B
11317 Tallinn
Tel.: +372 650 8000
Faks: +372 650 8010
e-mail: eco@ecomatic.ee