ECO-Grupp  
  Uudised  
  Referentsid  
  Partnerid  
  Tagasiside  
  Kus me asume  
  Ecomatic.eu  
RUS   Sisukord ]
 
 
 

TAC Xenta 280 Programmeeritav kontroller

Рrogrammeeritavate kontrollerite seeria, mis on mõeldud tsoonide ning väikeste kütte- ja ventilatsioonisüsteemide juhtimiseks. TAC Xenta 280 omab täielikku kütte-, ventilatsiooni- ja õhu konditsioneerimissüsteemide juhtimise funktsionaalsust, kaasa arvatud reguleerimiskontuurid, juhtgraafikud, aegjuhtimine, häirekäitlus jne.
Loe edasi
   

TAC Xenta 401 Vabalt programmeeritav kontroller

TAC Xenta 401 kuulub andmesidevõimalustega vabalt programmeeritavate kontrollerite seeriasse, mis on mõeldud kütte- ja ventilatsioonisüsteemide juhtimiseks. Kontrolleri saab ühendada modemiga või TAC Vista kesksüsteemiga. Kontrolleril pole sisendeid ega väljundeid ja seda kasutatakse koos sisendväljundmoodulitega seeriast TAC Xenta 400.
Loe edasi
   

TAC Xenta 300 Programmeeritav kontroller

Рrogrammeeritavate kontrollerite seeriasse, mis on mõeldud väiksemate või keskmise suurusega kütte- ja ventilatsioonisüsteemide juhtimiseks. TAC Xenta 300 omab täielikku kütte-, ventilatsiooni- ja õhu konditsioneerimissüsteemide juhtimise funktsionaalsust, kaasa arvatud reguleerimiskontuurid, juhtgraafikud, aegjuhtimine, häirekäitlus jne.
Kontrolleril on 12 sisendit ja 8 väljundit.
Loe edasi
   

TAC Xenta 411/412 Digitaalsisend moodulid

Digitaalsisendite moodulite seeria, mida kasutatakse TAC Xenta kontrollerite laiendusmoodulitena, ühendatuna ühise võrgu kaudu. Mõlemal moodulil on 10 digitaalsisendit ning neid sisendeid saab kasutada ka impulsiloenduritena.
Loe edasi
   

TAC Xenta 451/452 Analoogsisend ja -väljund moodulid

Analoogsisendite/väljundite moodulite seeria, mida kasutatakse TAC Xenta kontrollerite laiendusmoodulitena, ühendatuna ühise võrgu kaudu. Mõlemal moodulil on neli universaalsisendit, neli termistorisisendit ning kaks analoogväljundit. Universaalsisendeid saab kasutada ka digitaalsisenditena / impulsiloenduritena.
Loe edasi
   

TAC Xenta 421/422 Digitaalsisend- väljund moodul

Digitaalsisendväljundite moodulite seeria, mida kasutatakse TAC Xenta kontrollerite laiendusmoodulitena, ühendatuna nendega ühise võrgu kaudu. Mõlemal moodulil on neli digitaalsisendit ning viis digitaalväljundit. Sisendeid saab kasutada ka impulsiloenduritena.
Loe edasi
   

TAC Xenta 471 Analoogsisend moodul

TAC Xenta 471 on TAC Xenta kontrollerite seeria analoogsisend moodul mis kasutatakse laiendusmoodulina TAC Xenta kontrollerite jaoks, ühendatuna nendega ühise võrgu kaudu. Moodulil on kaheksa universaalset analoogsisendit.
Loe edasi
   

TAC Xenta 491/491 Analoogväljund moodulid

TAC Xenta 491 ja 492 on TAC Xenta seeria mis kasutatakse TAC Xenta kontrollerite laiendusmoodulitena, ühendatuna ühise võrgu kaudu. Mõlemal moodulil on kaheksa analoogväljundit.
Loe edasi
   

TAC Xenta 101-VF Kolme erineva kiirusega jahutuskonvektori

TAC Xenta 101-VF on peamiselt jahutuskonvektoritele (fan-coil) mõeldud tsoonikontroller, millel on erinevate kiirustega ventilaatori ning ühe või kahe ventiili juhtimise funktsioon. Kontroller vastab LonMark® standardile ning seade võib töötada nii sõltumatuna kui ka süsteemi osana.
Loe edasi
   

TAC Xenta 103-A Tsoonikontroller õhukvaliteedi kontrolliga

TAC Xenta 103-A on tsoonikontroller jahutuslaega rakenduste jaoks. Kontroller hoiab ühtlast temperatuuri, moduleerides jahutusvee vooluhulka laeelementidesse, kuuma vee vooluhulka radiaatoritesse ja õhuvoolu läbi klappide. Seade võib töötada nii sõltumatuna kui ka süsteemi osana.
Loe edasi
   

Operaatoripaneel TAC Xenta OP

Väike operaatoripaneel, mis on mõeldud kasutamiseks TAC Xenta 100, 300 või 400 kontrolleritega. Seade võimaldab juurdepääsu võrgu parameetritele ning selle abiga on võimalik häireteateid sirvida kesksüsteemiga andmesidet pidamata. Lisaks sellele kasutatakse seadet olekute jälgimiseks, seadesuuruste ning aegprogrammide muutmiseks.
Loe edasi
   
 
AS Ecomatic
Pärnu mnt 160B
11317 Tallinn
Tel.: +372 650 8000
Faks: +372 650 8010
e-mail: eco@ecomatic.ee