ECO-Grupp  
  Uudised  
  Referentsid  
  Partnerid  
  Tagasiside  
  Kus me asume  
  Ecomatic.eu  
RUS   Sisukord ]
 
 
 

Aimetis Symphony™ - tulevikku suunatud videojärelvalve tarkvara

Aimetisel on pakkuda kolme erinevat Symphony™ videosalvestustarkvara (Standard, Professional, Enterprise), alustades lihtsast videopildi salvestamisest ning lõpetades keeruka analüütikaga.

Teadmata täna, mis vajadused võivad tekkida homme, on Aimetis loonud unikaalse võimaluse igal ajal vahetada Standard või Professional versiooni tarkvara keerukama versiooni vastu, makstes kinni vaid erinevate versioonide hinnavahe. Sellest tulenevalt on välistatud võimalus, kus tarkvarasse varem investeeritud raha on vajaduste muutudes nii-öelda “tuulde visatud”.

Symphony`ga saab hoida kokku salvestusandmete mahtu ligikaudu 70% ulatuses, määrates eelnevalt ära konkreetsed liikumised ja tegevused etteantud alades, millede korral toimub videopildi salvestus.

   
 Üldlevinud ja tavalised videosalvestid ning tarkvarad jäädvustavad kõik pildil toimuvad muutused (varjud, tuulest tingitud puude liikumine jne), mille tulemusel salvestatav, kuid ebavajalik pildimaht on tohutult suur.   Kasutades Symphony™ salvestustarkvara, jäädvustatakse ainult vajalike objektide liikumised (inimesed, sõidukid jne). Salvestatav pildi maht on minimaalne, sellest tulenevalt saab vähendada kulutusi andmemassiividele videosalvestuste arhiveerimiseks.

Symphony™ analüütika võimalused

 Võimalik luua virtuaalseid väravaid. Loendada sisenevaid ja väljuvaid objekte, edastada alarme ja juhtida pööratavaid kuppelkaameraid Võimalik tuvastada tänaval peatunud objekte aktiivse liikluse tsoonis Võimalik valvata videopildis aedu ja perimeetreid, määrata nende läheduses liikumiseks keelatud tsoone.
     
Võimalik tuvastada mahajäetud esemeid. Võimalik eristada tänavaliikluses sõidukeid ja inimesi ning neid vajadusel loendada. Võimalik tuvastada keelatud tegevusi - sõidukite peatumist, inimeste liikumist.
Võimalik mõõta objekti viibimisaega kaamera vaateväljas. Võimalik tuvastada vales suunas liikumist. Võimalik loendada hoonesse sisenevaid ja väljuvaid inimesi.

Symphony™ tarkvara on leidnud maailmas laialdast kasutust tänu lihtsale ja mugavale kasutajaliidesele, mille abil on võimalik otsida erinevaid sündmusi.

Salvestatud videopildilt on võimalik otsida suvalisi sündmusi, tõmmata territooriumile virtuaalse joone või märkida alasid, millede järgi Symphony™ suudab leida kõik seal toimunud objektide liikumised ning kuvada nad väljavõtetena (pildid A ja B). See võimaldab pääseda lõpmatust videopildi tagasikerimisest, et leida salvestusarhiivist soovitud sündmust.

Symphony`ga on võimalik teha liikumistest ja sündmustest erinevaid väljavõtteid ja logisid nii graafiliselt, kui tabelitena.


 
AS Ecomatic
Pärnu mnt 160B
11317 Tallinn
Tel.: +372 650 8000
Faks: +372 650 8010
e-mail: eco@ecomatic.ee